PTT personeli kan bağışladı
Teiaşspor Diyarbakır’da
PETROL SON MAÇTA
OTOPARK YETERSİZLİĞİNDEN DOLAYI ARAÇLAR KALDIRMINLARDA
Bu haber 13 Şubat 2014, Perşembe 10:27 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HÜDA PAR Erciş esnafını ziyaret etti

HÜDA PARErciş Belediye Başkan Adayı Halil Caroz, seçim çalışmaları kapsamında esnafı ziyaret ederek, amaçlarının hizmetle birlikte toplumu ıslah çalışmaları olduğunu vurguladı.

VAN-Hür Dava Partisi(HÜDA PAR) Erciş İlçe Başkanı Musa Demir, Erciş Belediye Başkan Adayı Halil Caroz ve partililer seçim çalışmaları kapsamında esnafı işyerlerinde ziyaret etti.

 

Esnaf tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan HÜDA PAR heyeti, partinin amacını ve halka yapılacak hizmetler hakkında esnafa bilgi verdi. Ayrıca HÜDA PAR heyeti, esnafın sorunlarını dinleyerek kendilerine parti broşürü verdi. Esnafın sorunlarını dinleyen HÜDA PAR Erciş Belediye Başkan Adayı Adayı Caroz, Erciş’i hep birlikte maddi ve manevi olarak imar edeceklerini söyledi.

 

Caroz, “ Belediyeler halkın malıdır ve bizlerde HÜDA PAR olarak yeşil bir ortam, sosyal alanlar vadediyoruz, bunlar sizlerin en temel hakkınız ve siz Erciş halkımız daha güzellerine layıksınız” dedi.

 

Erciş esnafı kendilerini ziyarette bulunan HÜDA PAR heyetine büyük ilgi göstererek başarılar diledi.(İLKHA)Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler

TAVSİYE EDİLENLER
AK Parti Çalışmaları Başarılımı ?
Bilmiyorum
Evet
Hayır